Haberler

Salihli Devlet Hastanesi yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor

 
     Çevre ilçelerden gelen sayısız hastalara da hizmet vererek, günlük poliklinik, ameliyat ve heyet raporları ile adeta kendi rekorlarını kırmaya devam eden Salihli Devlet Hastanesi son bir ay içersinde tüm poliklinik oda ve koridorları kapı ve pencerelerin badana ve boya işlemlerinden sonra yaptığı bahçe düzenlemesi ile de hastalara ve hasta yakınlarına nefes aldırdı.
     Daha önce acile giden yolun yan yana olması bazen sıkıntılar yaşattığından önce acile gidiş dönüş yolu ayrıldı.
     Daha sonra bahçedeki kuru ağaçlar kesilip çimlerin tamamı yenilenip 500 ağaç ve çiçek fidanı ile bahçe apayrı bir görünüme büründü. Daha sonra bahçe duvarlarının tamamı boya ve badana yapılarak Salihli’ye yakışır bir bahçe düzenlemesi kazandırıldı.
     Başhekim Gökhan Gürsoy:  “Her gün vatandaşımıza daha iyi şartlarda hizmet verebilmek için çabalıyoruz. Hastanede yatan hastalarımız kadar günü birlik gelen hastalarımıza da bekleme sürelerinde bahçede daha sağlıklı ve daha güzel bir ortamda bekleme ortamı yaratabilmek için bahçemizi adeta sil baştan yeniledik.
     Hastane içersinde poliklinik katımızdaki tüm oda ve koridorlar boya badana yapıldıktan sonra bahçe duvarlarımızın da iç ve dış bakımı yapılıp boya ve badana işlemleri bitirildi. Yeni ağaçlar, yeni çiçekler, yeni koyduğumuz banklarla hasta ve hasta yakınlarımıza yakışan bir bahçe düzenlemesi yaptığımıza inanıyorum. Vatandaşlarımız güle güle kullansınlar”  dedi.
 
 
Haber Listesine Geri Dön