BİRİM SORUMLULARI:
BİRİM ADI ADI SOYADI UNVANI
Kurumsal Yapı Gökhan GÜRSOY Başhekim
Kalite Yönetimi Neşet HELVA Kalite Yönetim Direktörü
Doküman Yönetimi Neşet HELVA Kalite Yönetim Direktörü
Risk Yönetimi Özlem UYAR KUZUCU İş Güvenliği Sorumlusu
Kurumsal Verimlilik Adem ÇAKMAK Başhekim Yardımcısı
İstenmeyen Olay Bildirimi Neşet HELVA Kalite Yönetim Direktörü
Acil Durum Afet Yönetimi Gonca ÖNER Sivil Savunma Sorumlusu
Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Esra TAŞDEMİR YASAK Acil Servis Sorumlusu
Nükleer Tehlikelerin Yönetimi
Eğitim Yönetimi Serpil GEZER Eğitim Hemşiresi
Sosyal Sorumluluk Elif ALTIPARMAK Sağ. Bakım Hiz.Müdürü
Hasta Deneyimi Nurcan DURUKAN Sağ. Bakım Hiz.Müd.Yard.
Hizmete Erişim Nurcan DURUKAN Sağ. Bakım Hiz.Müd.Yard.
Yaşam Sonu Hizmetler Nurcan DURUKAN Sağ. Bakım Hiz.Müd.Yard.
Sağlıklı Çalışma Yaşamı Elif ALTIPARMAK Sağ. Bakım Hiz.Müdürü
Hasta Bakımı Elif ALTIPARMAK Sağ. Bakım Hiz.Müdürü
İlaç Yönetimi Ayşe BAYRAK CENGİZ Sorumlu Eczacı
Enfeksiyon Yönetimi Özlem UYAR KUZUCU Enfeksiyon Hemşiresi
Temizlik Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Hiz. Ümmühan GÜRSOY Sorumlu Hemşire
Transfüzyon Hiz. Adem DEMİRER Mirobiyoloji Uzmanı
Radyasyon Güvenliği Mehmet Ali DURU Rontgen Teknisyeni
Acil Servis Esra TAŞDEMİR YASAK Acil Servis Sorumlusu
Ameliyathane Hiz. Hülya ÖZKARTAL Sorumlu Hemşire
Yoğun Bakım Hizmetleri Elif ALTIPARMAK Sağ. Bakım Hiz.Müdürü
Yeni Doğan Yoğun Bakım Duygu BERKİL Sorumlu Hemşire
Doğum Hizmetleri Özlem AKINCI TEKİNKOÇ Sorumlu Ebe
Toplum Ruh Sağlığı Hizmetleri Zehra TÜRKEN Sorumlu Hemşire
Diyaliz Hizmetleri Elif OLGUN Sorumlu Hemşire
Organ ve Doku Bağış Birimi Ayşe DELİAYAN GÖREN Sorumlu Doktor
Biyokimya Lab.Hiz. Koray KORKMAZCAN Biyokimya Lab.Sorumlusu
Patoloji Lab.Hiz. Ayşe VATANSEVER ŞEKER Patoloji Lab.Sorumlusu
Mikrobiyoloji Lab.Hiz. Gülizar ÜNAL YILMAZ Mikrobiyoloji Lab.Sorumlusu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hiz. Mehmet GÜRBÜZ Sorumlu Teknisyen
Palyatif Bakım Kliniği Selma AKGÜL Sorumlu Hemşire
Evde Sağlık Hizmetleri Abdullah SEVİNÇ Sorumlu Tekniker
Tesis Yönetimi Seyfettin GÜLMEZ Teknik Servis Sorumlusu
Otelcilik Hizmetleri Nurcan DURUKAN Sağ. Bakım Hiz.Müd.Yard.
Bilgi Yönetim Hiz. Tuncer ORTAÇ Bilgi Sistem Sorumlusu
Malzeme Cihaz Yönetimi Sezai ARIK Teknisyen
Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hiz. Yunus AKGÜNEŞ Arşiv Sorumlusu
Atık Yönetimi Mesut ÇETİN Atık Sorumlusu
Dış Kaynak Kullanımı Hüseyin GÜNEŞ İdari Mali İşler Müd.Yard.
Göstergelerin İzlenmesi Mehmet ERSOY Sağ.Me.(Kalite Birimi)